Wymarzone zaręczyny

Wielu ludzi, którzy są w związkach czasami zastanawia się, jak powinien wyglądać idealny dzień zaręczyn. Pomysłu i wizje są naprawdę różne, a wszystko zależy przede wszystkim od charakteru i okoliczności. Jedni chcieliby romantyczne i ciche zaręczyny, a jeszcze inni marzą o tym, aby miało to miejsce podczas hucznego wydarzenia i przy dużej liczbie świadków. Obecnie coraz większa liczba osób odchodzi od tradycji, dlatego zaręczyny nie odbywają się podczas uroczystego rodzinnego obiadu z prośbą o rodziców i rękę. Coraz częściej słyszy się o tym, że panowie wręczają pierścionki swoim partnerkom w romantycznych okolicznościach sam na sam.

Panie przyznają, ze zdecydowanie bardziej cenią sobie takie okoliczności. Najważniejsze wydaje się to, aby oświadczyny nastąpiły z zaskoczenia. Radość wtedy jest zdecydowanie większa jeśli dwie osoby są pewne, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Obecnie, sądząc po wypowiedziach chociażby na forach internetowych wymarzone zaręczyny mają miejsce podczas wakacji, na wycieczkach czy wieczorach spędzanych przy zachodzie słońca. Dla panów ten moment może okazać się dość stresujący, ponieważ zastanawiają się czy ich wybranka będzie zadowolona z formy zaręczyn. Warto zadbać o romantyczną atmosferę. Jeśli pogoda dopisuje można umówić się na wspólny wieczór, spacer przy zachodzie słońca, spędzenie czasu na plaży przy lampce wina. Taka aura z pewnością sprzyja poczuciu szczęścia i jest doskonałą okazją do usłyszenia magicznego słowa tak.

Bardzo duża liczba pań otrzymuje swoje pierścionki podczas wycieczek zagranicznych. Słońce, plaża, poczucie pełnego relaksu i szczęścia to doskonała sposobność do wzmożenia radości. Panowie najczęściej planują to zdecydowanie szybciej, a panie choć czasami się domyślają, nigdy do końca nie wiedzą w jakim momencie to magiczne pytanie usłyszy. Tak naprawdę liczy się przede wszystkim gest. Chociaż wiele kobiet pozytywnie wspomina okoliczności oświadczeń, przyznaje, że liczy się przede wszystkim fakt stworzenia romantycznej atmosfery i samo pytanie. Jeśli chodzi o sam pierścionek, panie podkreślają przede wszystkim fakt, że powinien on być skromny z niedużym oczkiem.

Najważniejsze jest bowiem to, że jest on zaręczynowy i od momentu włożenia go na palec dziewczyny zamieniają się w narzeczone. Tak naprawdę większość kobiet marzy o tym momencie, ponieważ pragnie miłości i zalegalizowania związku. Panowie, którzy poszukują pomysłów na stworzenie odpowiedniego klimatu z pewnością mogą znaleźć masę inspiracji na stronach internetowych.

Redakcja pobudka.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.