Tutaj jesteś

Czy warto wybrać się na zabieg Dermapen?

10 sierpnia 2022 Zakupy zabieg Dermapen


W dzisiejszych czasach mamy szeroki wybór różnego rodzaju zabiegów na skórę. Jedne z nich cieszą się większą popularnością, a inne nieco mniejszą. W tym artykule chcemy skupić się na zabiegu Dermapen. Co to za zabieg? Dla kogo jest przeznaczony? Warto znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania.

Zregeneruj swoją skórę

Dermapen to tak naprawdę nieograniczone możliwości regeneracji skóry. Dermapen jest urządzeniem, które wyróżnia się specjalnym systemem małych igieł. Igły te wchodzą w głąb skóry. Oczywiście wprowadzane są przy ich pomocy specjalne odżywcze substancje. Substancje te są dobierane w sposób indywidualny. Wiadomo, że każdy ma inną skórę, a do tego każdy ma inne potrzeby. Doborem substancji zajmuje się doświadczona kosmetyczka.

Urządzenie Dermapen to urządzenie stosunkowo małe. Dzięki jego rozmiarom można dotrzeć nawet w miejsca, które są mocno problematyczne. Na jakie części ciała ten zabieg można wykonywać? W zasadzie to ma się tutaj do czynienia z szerokim zastosowaniem. Mowa nie tylko o szyi, twarzy, dekolcie, ale także udach, a niektóre osoby decydują się na zabieg na całe nogi.

Na ile igły wchodzą do skóry? Jest to głębokość od 0,5 do 3 mm. Bardzo ciekawą informacją jest to, że Dermapen może na sekundę wykonać nawet 1300 nakłuć. Jest dzięki temu niezwykle skuteczny. Poprawa wyglądu jest zauważalna niemal od razu. Wynika to z tego, że substancja czynna od razu dostaje się w głąb skóry.

Na co dzień każdy z nas boryka się z pewnymi skórnymi problemami. U kobiet najczęściej są to rozstępy. Czy na rozstępy zabieg ten również pomaga? Jak najbardziej tak. Na dodatek może zatrzymać efekty starzenia się skóry, spłycić znacznie wszelkie zmarszczki i sprawić, że skóra będzie znów witalna. Wiele osób (zwłaszcza panów) obawia się bolesności zabiegu. Czy są to słuszne obawy? W żadnym wypadku. Zabieg uchodzi za bardzo łagodny i jest niemal całkowicie bezbolesny. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Co więcej, rekonwalescencja także nie jest potrzebna.

Czy warto zdecydować się na ten zabieg?

Wątpliwości są zawsze. Wiadomo, że jest to pewna ingerencja w ciało i każdy się obawia. Jednak w przypadku tego zabiegu nie trzeba mieć obaw. Jak najbardziej warto się go poddać. W bardzo krótkim czasie zabieg ten pozwala na odżywienie skóry. Do tego poradzi sobie z usuwaniem blizn, czy też rozstępów. Jeśli chodzi o sterylność urządzenia, to nie trzeba się o tę kwestię martwić. Jest to urządzenie w pełni bezpieczne dla skóry.

Podczas zabiegu nawet najbardziej wrażliwe osoby nie odczuwają żadnego dyskomfortu. Już jeden zabieg Dermapen spowoduje, że czujemy się atrakcyjnie we własnym ciele. Urządzenie sprawi, że pożegnamy już na zawsze wszelkie swoje kompleksy. Czasami towarzyszą nam one od lat, a tak naprawdę wystarczy kilka zabiegów, aby się z nimi pożegnać. Zabieg ten jest odpowiedni dla osób w zasadzie w każdym wieku. Korzystają z niego głównie kobiety, ale coraz więcej mężczyzn również się do niego przekonuje, co uważamy za bardzo dobry krok.

 

Redakcja pobudka.org.pl

Redakcja strony pobudka.org.pl to zespół entuzjastów, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się wiedzą na temat zakupów, zdrowego stylu życia, prezentów i kulinariów. Nasza misja to inspirowanie czytelników do świadomych wyborów, wspieranie ich w dbaniu o zdrowie, czerpanie radości z zakupów oraz kreowanie wyjątkowych doświadczeń kulinarnych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Dozowniki do mydła