ispy para iphone 6 Plus sms spion iphone 4s spy app für iphone 4s kindersicherung internet kindersicherung für schränke handy orten verloren o2 computer temperatur überwachen chip link spionage iphone spy software ios 7 handy einmalig kindersicherung pc microsoft spionage android app spy location pc überwachung polizei
Ciekawy link - Pismo Internetowe HR Drukuj
Imagehm. Jacek Garboliński

Jako młody drużynowy z chęcią siegałem po "papierową" gazetę "W kręgu wodzów". Wiele treści tam zawartych przelałem do programu drużyny. Było to w latach osiemdziesiątych i dziewęćdziesiątych. Potem gazeta "zniknęła". Po jakimś czasie, wędrując po zasobach internetu harcerskiego, natknąłem się na "HaeRa" internetową wersję "W kręgu wodzów", albo powiem inaczej - elektroniczną kontynuację. 

                                                                 www.hr.bci.pl

Potem gazeta jakby zatrzymała się w miejscu, nie publikowała stale, raczej nieregularnie ukazywały się w niej artykuły różnych harcerskich publicystów.

Całkiem niedawno, chyba niecały rok temu w "HaeRze" nastąpił renesans. Gazeta zmieniła wygląd, zyskała redaktorów i co najważniejsze - ukazuje się w regularnych odstępach. Choć w nagłówku widnieje opis, że jest to Internetowe pismo ruchu harcerskiego, to trzeba Wam wiedzieć, że jest redagowane przez instruktorki i instruktorów ZHP związanych z Ruchem Programowo-Metodycznym "Krąg Płaskiego Węzła".

Według mnie jest to obecnie jedno z najciekawszych internetowych pism harcerskich związanych z ZHP, publikujących przede wsztystkim materiały wspomagające pracę drużyn, szczególnie propagując system zastępowy jako podstawę w pracy z drużyną harcerską.

Po wejściu do serwisu możesz:
- przeczytać artykuły "HaeRa",
- obejrzeć chyba najwiekszą galerię odznak skautowych i harcerskich,
- podyskutować na forum "Kręgu Płaskiego Węzła".
Serwis udostępnia też mechanizm komentowania zawartych w nim artykułów. Dzięki niemu będziesz mógł zorientować się co inni instruktorzy sądzą o wartości treści tychże.

Można mieć nadzieję, że jeśli serwis się upowszechni, drużynowi zyskają skuteczne wsparcie w swojej pracy. 
Moim zdaniem - warto tam zajrzeć.

Garbol

Odsłon: 3844

  Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team