ispy para iphone 6 Plus sms spion iphone 4s spy app für iphone 4s kindersicherung internet kindersicherung für schränke handy orten verloren o2 computer temperatur überwachen chip link spionage iphone spy software ios 7 handy einmalig kindersicherung pc microsoft spionage android app spy location pc überwachung polizei
Jeśli chcesz napisać do "Pobudki"... Drukuj
... Tobardzo się z tego cieszymy! Dlatego jeśli lubisz pisać i masz coś dopowiedzenia - spróbuj swoich sił i prześlij nam swój artykuł!

 

Czekamy nateksty dotyczące metodyki, idei, wychowania gospodarczego, kształcenia,bieżących spraw harcerskich, a także takich, które będą inspiracją dlawszystkich naszych czytelników.

Oczywiściejeśli chcesz - możesz przesłać nam także tekst na temat wybrany przez siebie -jeśli nam się spodoba, to na pewno go opublikujemy.
 
Co trzeba zrobić, by Twój tekstznalazł się w Pobudce?

Wystarczy, że skontaktujesz się znami, pisząc mail na adres: pobudka/malpka/zhr.pl podajswoje dane: imię i nazwisko, miasto z którego pochodzisz, środowisko harcerskieoraz załącz tekst artykułu. Jeśli planujesz cykl artykułów - wyraźnie tozaznacz.

Przesłanytekst zostanie poddany pod dyskusję w gronie redakcyjnym, a następnie sprawdzonyprzez korektorkę.

Wiedzjednak, że każdy numer "Pobudki" ma swój temat numeru oraz redaktoraprowadzącego - i to od niego zależy czy Twój tekst zostanie opublikowany.

Zasady!
 
  1. Przesłany do nas artykuł musi być twoim tekstem autorskim, co oznacza, że nie może być kopią czyjegoś artykułu, ani zawierać fragmentów tekstów, bez ich wyraźnego oznaczenia jako cytatów.
  2. Do artykułu możesz dołączyć zdjęcia - każde z nich powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem/ksywką autora.
  3. Do artykułu załącz swoją krótką notkę biograficzną oraz zdjęcie.
  4. Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania drobnych korekt i/lub skrótów przed opublikowaniem.
  5. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania tekstu lub publikacji w kolejnym, a nie najbliższym numerze.
  6. Redakcja rozumie, że tekst do "Pobudki" na nudny temat został Ci wciśnięty jako zadanie na stopień - ale to nie znaczy, że wszyscy musimy chcieć go przeczytać! 

Do dzieła!!

Redakcja Pobudki.


Odsłon: 5141

  Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team