ispy para iphone 6 Plus sms spion iphone 4s spy app für iphone 4s kindersicherung internet kindersicherung für schränke handy orten verloren o2 computer temperatur überwachen chip link spionage iphone spy software ios 7 handy einmalig kindersicherung pc microsoft spionage android app spy location pc überwachung polizei
Tomasz Strzembosz do Przyjaciół z ZHR Drukuj
Image
Image
Tomasz Strzembosz do przyjaciół z ZHR
Z prawdziwym wzruszeniem słuchałem jeszcze raz tego nagrania. Jest to bodaj ostatnia wypowiedź Tomasza do nas, przyjaciół z ZHR. Można powiedzieć: jego testament harcerski. Testament, w którym znajduje się zarówno przypomnienie najważniejszych wartości, które legły u początków ZHR-u, takich jak niezależność, jedność myśli, braterstwo; znajdują się w nim podziękowania tym wszystkim, z którymi Tomasz współpracował tworząc Związek; znajdują się w nim wreszcie wskazania na przyszłość, a szczególnie to jedno, że musimy być jednoznaczni moralnie.

Wypowiedź tę nagrano bezpośrednio przed poprzednim Zjazdem Związku, w marcu 2004 r. Nagranie otworzyło ów Zjazd, a po raz wtóry słuchaliśmy jego fragmentów na uroczystościach żałobnych podczas pogrzebu Tomasza.

Zapraszam Was do ponownego wysłuchania przesłania, które przekazał kolejnym pokoleniom harcerskim nasz Honorowy Przewodniczący, hm RP Tomasz Strzembosz.

MARABUT

{mos_sb_discuss:15}

 


Odsłon: 6130

  Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team